جستجو در خرمشهر اَپ

اگر می خواهید جزو فروشندگان و تامین کنندگان خرمشهر اَپ باشید ، می توانید برای ثبت نام روی لینک مقابل کلیک کنید
همه دسته ها
  منو بستن

  تزریق فيلر چانه (20 دقیقه)


  تزریق ژل به چانه ، روشی نسبتاً فوری است که با حداقل خطر و ریسک، زیبایی چهره را بهبود می‌بخشد، به زمان استراحت نیازی ندارد و نتایج آن فوری هستند و حدود 12 تا 24 ماه دوام می‌آورند.
  : 1400/05/09
  : 0 - 0 تومان
  0 17 0 عملکرد : خیلی ضعیف
  1,500,000 تومان
  توضیحات محصول

  تغییر زاویه چانه با تزریق ژل

  تزریق ژل یکی از بهترین روشهای افزایش حجم و فرم دهی محسوب می‌شود که پس از بوتاکس، پرکاربردترین اقدام در کلینیک‌های پوست و زیبایی است. بسیاری از افراد مایل به داشتن صورتی زاویه دار و خط فکی مشخص هستند. در تزریق ژل چانه از فیلرهای هیالورونیک اسید برای برجسته تر کردن و زیبا سازی چانه استفاده می‌شود. با توجه به نمایان شدن چانه از هر زاویه‌ای در صورت (نمای نیم رخ و تمام رخ)، می‌توان به این نتیجه دست یافت که این عضو، عضوی مؤثر در زیبایی چهره به حساب می‌آید.

  یک چانه خوب و متناسب همیشه به عنوان بخشی از زیبایی در نظر گرفته شده است. در مورد نسبت‌های دقیق چانه مطالعاتی انجام شده که توسط پزشکان و جراحان مورد استفاده قرار گرفته است. در پیشرفت‌های اخیر، جراحی زیبایی چانه با استفاده از چربی و یا تزریق ژل به چانه ، روشی نسبتاً فوری است که با حداقل خطر و ریسک، زیبایی چهره را بهبود می‌بخشد، به زمان استراحت نیازی ندارد و نتایج آن فوری هستند و حدود 12 تا 24 ماه دوام می‌آورند. بسیاری از بیماران از شکل چانه خود ناراضی هستند و از اینکه می‌فهمند با استفاده از روش‌های زیبایی‌شناسی مدرن می‌توانند شکل چانه خود را خیلی سریع بهبود بخشند، غافلگیر و خوشحال می‌شوند.

  به همین دلیل تزریق ژل یا فیلر چانه هم برای زنان و هم مردان می‌تواند نقش بسزایی در زیبایی آنها داشته باشد. هر شخص نقاط ضعف مرتبط به خود را دارد که با تزریق فیلر به چانه قابل اصلاح است. برای این تزریق باید پزشک تصمیم بگیرد بهترین مناطقی که برای برجسته سازی و اصلاح ظاهر چانه وجود دارند، کدام نواحی می باشند. بسیاری از بیماران ما تغییرات تدریجی روی چانه را ترجیح می دهند تا تغییر شکل آن بدون جلب توجه دیگران باشد.

  اگر مایل به تزریق ژل چانه هستید، طی مراحل زیر را در پیش خواهد داشت:

  1. معاینه و بررسی چانه و نقاط ضعف و قوت این عضو توسط دکتر الهام کوهستانی
  2. استریل کردن محل تزریق
  3. استفاده از بی حس کننده‌های موضعی برای آنکه دردی احساس نکنید
  4. تزریق میزان مشخصی از ژل یا فیلر به منظور رفع عیوب چانه شما و برجسته و زیبا نمودن این عضو

  خطرات و عوارض تزریق ژل چانه

  تزریق ژل جزو اعمال غیر جراحی محسوب می‌شود؛ با این حال احتمال بروز خطرات و عوارض جانبی در پی آن وجود دارد که البته به واسطه مهارت و تجربه پزشک در تزریق، بسیار سطحی و زودگذر خواهد بود. رایج ترین عوارض جانبی تزریق ژل چانه عبارتند از: قرمزی، تورم و گاهأ کبودی در محل تزریق؛ که تورم و قرمزی، با گذشت چند ساعت و کبودی هم پس از چند روز مرتفع می‌گردد. ولی اگر تزریق ژل چانه توسط افراد غیر پزشک و با استفاده از فیلرهای نامرغوب انجام شود، توده هایی در زیر پوست به وجود خواهد آمد.

  مزایای تزریق فیلر چانه

  • بلافاصله پس از تزریق می‌توانید تغییرات را مشاهده کنید
  • عوارض این روش بسیار ناچیز و محدود است
  • پس از انجام این روش به سرعت می‌توانید به کار و زندگی روزمره بازگردید
  • در صورتی که از ژل‌های هیالورونیک اسید برای اینکار استفاده شده باشد، امکان بازگشت به قبل از تزریق وجود دارد
  • این عمل طی زمان کوتاهی در مطب قابل انجام است
  دیدگاهی وجود ندارد
  تنها کاربران عضو می توانند دیدگاه خود را بنویسند

  ورود به سیستم
  فقط کاربران ثبت نام شده می توانند با تامین کننده گفتگو کنند

  ورود به سیستم
  بازدید از محصول (7)