جستجو در خرمشهر اَپ

اگر می خواهید جزو فروشندگان و تامین کنندگان خرمشهر اَپ باشید ، می توانید برای ثبت نام روی لینک مقابل کلیک کنید
همه دسته ها
  منو بستن

  تزریق فيلر شقیقه (30 دقیقه)


  تزریق ژل به شقیقه به افزایش حجم پوست در ناحیه آسیب دیده و به پر کردن چین و چروک های پوست کمک می کنند. این تزریق ها می توانند تعادل چهره را با پر کردن حجم پوست از دست رفته، بازگردانند و در نتیجه ظاهری طبیعی و جوان تر را ایجاد کنند.
  : 1400/05/09
  : 0 - 0 تومان
  0 17 0 عملکرد : خیلی ضعیف
  1,800,000 تومان
  توضیحات محصول

  تزریق شقیقه چیست

  یکی از نقاط چهره که نشانه های اولیه پیری را نشان می دهد، ناحیه شقیقه است. این ناحیه در نزدیکی لبه های چشم قرار دارد. با این حال، اغلب زمانیکه مشتریان برای دریافت خدمات جوانسازی مراجعه می کنند، این ناحیه نادیده گرفته می شود. خوشبختانه، تزریق ژل به شقیقه به افزایش حجم پوست در ناحیه آسیب دیده و به پر کردن چین و چروک های پوست کمک می کنند. این تزریق ها می توانند تعادل چهره را با پر کردن حجم پوست از دست رفته، بازگردانند و در نتیجه ظاهری طبیعی و جوان تر را ایجاد کنند.

  معمولا با افزایش سن، پوست در این ناحیه نازک تر می شود و ممکن است الاستیسیته و حجم خود را در افراد سالخورده از دست بدهد و یک ظاهر توخالی و افسرده ایجاد شود که باعث می شود فرد خسته و بیمار به نظر آید. مواردی نیز وجود دارد که بیماران دچار چین و چروک های اطراف چشم می شوند که به علت حرکت ثابت چشم این چین و چروک ها به منطقه شقیقه نیز کشیده خواهد شد. این عارضه همچنین می تواند چهره ای پیرتر از حد معمول را بوجود آورد.

  تزریق ژل به شقیقه

  چه کسانی کاندیداهای خوبی برای تزریق ژل به شقیقه هستند؟

  درمان تزریق ژل به شقیقه ممکن است برای بزرگسالان ، مردان و زنان مناسب باشد، که تمایل به کاهش فرورفتگی های ناحیه شقیقه خود دارند و یا کسانی که به طور مداوم با ظهور این مشکلات ناراحت بوده اند، مناسب باشد. این روش همچنین می تواند به افرادی که می خواهند نشانه های پیری را کاهش دهند یا افرادی که می خواهند شقیقه های فرو رفته خود را که ممکن است از طریق ارث ژنتیکی در آنها ایجاد شده است درمان کنند، توصیه شود. با این حال، کاندیداهای مناسب برای تزریق ژل به شقیقه، مشتریانی هستند که طور کامل در سلامتی خوبی به سر می برند.

  از درمان تزریق ژل به شقیقه ها چه انتظاراتی می توان داشت؟

  – تزریق ژل های پرکننده پوستی به چین و چروک های پوست در ناحیه شقیقه، باعث پر کردن حجم از دست رفته و بازگرداندن ظاهر طبیعی آن می شود.
  – این روش با استفاده از یک کرم بی حسی موضعی در ناحیه آسیب دیده در مطب دکتر الهام کوهستانی برای ایجاد یک بی حسی خفیف شروع می شود. ژل پرکننده پوستی به طور مستقیم و با استفاده از سوزن های نازک به شقیقه ها تزریق می شود. تزریق ژل به این ناحیه، باعث می شود که حجم از دست رفته پوست بازگردانده شده و منطقه تحت درمان را دوباره جوان می کند.

  دیدگاهی وجود ندارد
  تنها کاربران عضو می توانند دیدگاه خود را بنویسند

  ورود به سیستم
  فقط کاربران ثبت نام شده می توانند با تامین کننده گفتگو کنند

  ورود به سیستم
  برچسب های محصول
  بازدید از محصول (6)