جستجو در خرمشهر اَپ

اگر می خواهید جزو فروشندگان و تامین کنندگان خرمشهر اَپ باشید ، می توانید برای ثبت نام روی لینک مقابل کلیک کنید
همه دسته ها
  منو بستن

  آرایشی و بهداشتی

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  پک کرم دو کاره اوفلیا

  پک کرم دو کاره اوفلیا
  نورا شاپ

  ۱- کرم شماره یک : کرم بی حسی ۲- کرم شماره دو : ترمیم کننده
  320,000 تومان
  اسپری آبرسان اوفلیا

  اسپری آبرسان اوفلیا
  نورا شاپ

  در واقع این محصول یک آبرسان فوق العاده با کارایی راحت و جایگزین بسیاری از محصولات با اثرات عالی نرم کنندگی و مرطوب کنندگی و آبرسانی و مهمترین مساله ضد چروک به دلیل استفاده از هیالورونیک اسید است .
  270,000 تومان
  فوم شستشو صورت

  فوم شستشو صورت
  نورا شاپ

  فوم شستشوی صورت اوفلیا با قابلیت سازگاری با انواع پوست این امکان را به شما میدهد که باداشتن هر نوع پوستی از این محصول استفاده نموده و پاکسازی عمقی و کامل را در پوست خوداحساس نمایید. به دلیل دارا بودن ویتامین ، گلیسیرین ، عصاره های گیاهی و هیالورونیک اسید خواص آبرسان و ضدچروک دارد .
  280,000 تومان
  شیر مو اوفلیا

  شیر مو اوفلیا
  نورا شاپ

  کرم تقویت کننده مو حاوی پروتئین شیر و روغن نارگیل: ویژگی ها: کرم تقویت کننده مو حاوی پروتئین شیر و روغن نارگیل اوفلیا مناسب برای موهای رنگ شده،آسیبدیده،دکلره شده وکراتینه شده می باشد و به دلیل دارا بودن ویتامین ،پروتیین شیر،روغنهای مغذی مو وعناصر محافظ رنگ مو و پلیمرهای نگه دارنده و بازگرداننده بافت اصلی مو باعث ترمیم ، بازسازی وحفظ اثرات زیبایی ساختار مو میگردد
  240,000 تومان
  ماسک مو بدون سولفات

  ماسک مو بدون سولفات
  نورا شاپ

  ماسک مو با آبکشی مناسب موهای آسیب دیده: ویژگی ها: ماسک مو اوفلیا مناسب برای موهای رنگ شده،آسیب دیده،دکلره شده وکراتینه شده می باشد و به دلیلدارا بودن ویتامین ،پروتئین ،روغنهای مغذی مو و عناصر محافظ رنگ مو و پلیمرهای نگه دارنده وبازگرداننده بافت اصلی مو باعث ترمیم ، بازسازی و حفظ اثرات زیبایی ساختار مو میگردد .
  285,600 تومان
  شامپو بدون سولفات اوفلیا

  شامپو بدون سولفات اوفلیا (فاقد نمک، سولفات و پارابن ها)
  نورا شاپ

  شامپو بدون سولفات مخصوص موهای آسیب دیده: ویژگی ها: شامپو فری سولفات اوفلیا مناسب برای موهای رنگ شده،آسیب دیده،دکلره شده وکراتینه شده میباشد و به دلیل دارا بودن ویتامین و عناصر محافظ رنگ مو و پلیمرهای نگه دارنده و بازگرداننده بافت اصلی مو باعث ترمیم ، بازسازی و حفظ اثرات زیبایی ساختار مو میگردد .
  260,000 تومان