جستجو در خرمشهر اَپ

اگر می خواهید جزو فروشندگان و تامین کنندگان خرمشهر اَپ باشید ، می توانید برای ثبت نام روی لینک مقابل کلیک کنید
همه دسته ها
  منو بستن

  سالسیلیک اسید2%


  سرم بدون آب(برپایه چربی) جهت لایه برداری ملایم و پاکسازی منافذ آلوده
  : 1400/04/09
  : 20,000 - 50,000 تومان
  58 23 6 عملکرد : خیلی خوب
  دسترسی: در انبار
  400,000 تومان
  تاریخ آماده سازی: 2 تا 3 روز کاری
  توضیحات محصول

  سرم های اوردینری محصولاتی هستند تولید شده در کشور کانادا که با تکنولوژی (mono-ingredient)  با هدفمندی بیشتری  و عمق نفوذ بالاتری به دنبال رفع مشکلات پوستی میباشد.

  محلول سالیسیلیک اسید 2% محصولی بدون آب است که برای لایه برداری پوست و کمک به رفع پرشدن منافذ پوست فرموله شده است. اسیدهای مستقیم، به ویژه اسیدهای آلفا هیدروکسی (AHA) و بتا هیدروکسی اسیدها (BHAs)، به دلیل توانایی خود در حمایت از ریزش طبیعی پوست مرده شناخته شده هستند. در حالی که هدف AHA ها ترویج لایه برداری سطحی است، اسید سالیسیلیک (SA)، یک BHA چربی دوست، به ویژه در هدف قرار دادن روغن در منافذ که می تواند منجر به گرفتگی شود، موثر است.

  موارد منع مصرف: این فرمول نباید برای پوست های حساس، لایه برداری شده یا آسیب دیده استفاده شود.

  توجه: این محصول دارو نیست. اگر در حال مبارزه با آکنه گسترده یا مداوم هستید، لطفا با پزشک مشورت کنید. داروهای موثری برای مبارزه با آکنه وجود دارد، از جمله اسید رتینوئیک و بنزوئیل پراکسید.

  طریقه مصرفدر صبح و شب استفاده کنید. برای بهبود مشهود، یک نقطه کوچک را مستقیماً روی لکه ها بمالید یا مقدار کمی را روی صورت بمالید تا شفافیت قابل مشاهده را با استفاده مداوم حفظ کنید. از کانتور چشم و تماس با چشم خودداری کنید.

  آزمایش پچ قبل از استفاده توصیه می شود: محصول را یک بار در روز به مدت سه روز در ناحیه کوچکی بمالید تا بررسی شود که آیا به این محصول حساس هستید یا خیر. با یک برنامه روزانه شروع کنید. در صورت بروز خشکی یا پوسته شدن، مصرف را به یک بار در روز یا یک روز در میان کاهش دهید. اگر دچار تحریک شدید، کهیر، تورم چشم و دهان، تاول یا مشکل در تنفس شدید، آبکشی کنید، مصرف را متوقف کرده و فوراً با پزشک مشورت کنید. دور از دسترس کودکان نگه دارید.

  هشدار آفتاب سوختگی: این محصول حاوی بتا هیدروکسی اسید (BHA) است که ممکن است حساسیت پوست شما را به آفتاب و به ویژه احتمال آفتاب سوختگی را افزایش دهد. هنگام استفاده از این محصول و یک هفته پس از آن از کرم ضد آفتاب استفاده کنید، لباس محافظ بپوشید و قرار گرفتن در معرض نور خورشید را محدود کنید.

  حجم محصول: 30ML

  تست پچ:

  تست پچ روشی آسان برای کمک به پیش‌بینی واکنش اولیه منفی به محصول جدید است. توصیه می شود قبل از استفاده از هر محصول جدید در روتین پوستی خود یک تست پچ انجام دهید. ما یک روش کلی برای انجام تست پچ خود را بر اساس نوع محصول در زیر بیان کرده ایم.

   

  • مقدار کمی از محصول را روی ناحیه تمیزی از پوست بالای ساعد بمالید.
  • ناحیه را خشک نگه دارید.
  • اگر محصول دارای مدت زمان مشخصی برای استفاده است، پس از سپری شدن این زمان آن را بشویید. در غیر این صورت پس از 24 ساعت شستشو دهید.
  • اگر قرمزی، سوزش، خارش، تاول یا سوزش در هر زمانی در طول آزمایش مشاهده شد، از این محصول استفاده نکنید.
  دیدگاهی وجود ندارد
  تنها کاربران عضو می توانند دیدگاه خود را بنویسند

  ورود به سیستم
  فقط کاربران ثبت نام شده می توانند با تامین کننده گفتگو کنند

  ورود به سیستم
  مشخصات محصول
  نوع استفاده محصول
  بازدید از محصول (8)