جستجو در خرمشهر اَپ

اگر می خواهید جزو فروشندگان و تامین کنندگان خرمشهر اَپ باشید ، می توانید برای ثبت نام روی لینک مقابل کلیک کنید
همه دسته ها
  منو بستن

  سرم دورچشم کافئین سولوشن اوردینری 5%


  سرم کافیین سولوش مناسب برای کاهش تیرگی و پف و خطوط اطراف چشم
  : 1400/04/09
  : 20,000 - 50,000 تومان
  52 30 4 عملکرد : خیلی خوب
  دسترسی: 2 در انبار
  400,000 تومان
  تاریخ آماده سازی: 2 تا 3 روز کاری
  توضیحات محصول

  سرم های اوردینری محصولاتی هستند  تولید شده در کشور کانادا که با تکنولوژی (mono-ingredient)  با هدفمندی بیشتری  و عمق نفوذ بالاتری به دنبال رفع مشکلات پوستی میباشد.

  سرم کنسانتره  دورچشم اوردینری(بدون الکل و چربی) حاوی کافئین و چای سبز مناسب برای رفع پف، تیرگی غیرژنتیکی و لک های ناشی از آفتاب اطراف چشم میباشد. این محصول مناسب برای انواع پوست میباشد.

  این فرمول با بافت سبک حاوی غلظت بسیار بالای 5 درصد کافئین است که با با خالص‌سازی بالای ماده موثره (EGCG) تکمیل شده است. مطالعات مستقل نشان داده‌اند که استفاده موضعی از هر یک از کافئین و EGCG می‌تواند به کاهش ظاهر پف‌ و سیاهی دور چشم کمک کند.

  نکته:

  1. فرو رفتگی حلقه اطراف چشم که در نتیجه ا بین رفتن  ساختار بافت های زیر پوستی مانند چربی و استخوان ایجاد شده است و  می تواند باعث ایجاد سایه های قابل مشاهده در زیر چشم شود(این سایه که نباید با حلقه های تیره اشتباه گرفته شود)با مراقبت های موضعی پوست از جمله این فرمول قابل درمان نیست.
  2. تجمع بافت چربی زیر کانتور چشم می تواند پف دائمی در این ناحیه ایجاد کند. این نوع تجمع را نمی توان با مراقبت های موضعی پوست، از جمله این فرمول، بهبود بخشید.
  3. در برابر اشعه مضر UV حفاظت کننده میباشد چرا که EGCG به نور حساس است.

  طریقه مصرف : مقدار کمی را روی خط چشم AM و PM ماساژ دهید. در صورت بروز تحریک، مصرف را متوقف کرده.تست پچ قبل از استفاده توصیه می شود. دور از دسترس کودکان نگه دارید.

   

  تست پچ: 

   

  تست پچ روشی آسان برای کمک به پیش‌بینی واکنش اولیه منفی به محصول جدید است. توصیه می شود قبل از استفاده از هر محصول جدید در روتین پوستی خود یک تست پچ انجام دهید. ما یک روش کلی برای انجام تست پچ خود را بر اساس نوع محصول در زیر بیان کرده ایم.

   

   

   

  • مقدار کمی از محصول را روی ناحیه تمیزی از پوست بالای ساعد بمالید.
  • ناحیه را خشک نگه دارید.
  • اگر محصول دارای مدت زمان مشخصی برای استفاده است، پس از سپری شدن این زمان آن را بشویید. در غیر این صورت پس از 24 ساعت شستشو دهید.
  • اگر قرمزی، سوزش، خارش، تاول یا سوزش در هر زمانی در طول آزمایش مشاهده شد، از این محصول استفاده نکنید.

   حجم محصول: 30ML

  دیدگاهی وجود ندارد
  تنها کاربران عضو می توانند دیدگاه خود را بنویسند

  ورود به سیستم
  فقط کاربران ثبت نام شده می توانند با تامین کننده گفتگو کنند

  ورود به سیستم
  مشخصات محصول
  نوع استفاده محصول
  بازدید از محصول (9)