جستجو در خرمشهر اَپ

اگر می خواهید جزو فروشندگان و تامین کنندگان خرمشهر اَپ باشید ، می توانید برای ثبت نام روی لینک مقابل کلیک کنید
همه دسته ها
  منو بستن

  سرم آبرسان هیالورونیک اسید 2%+ B5


  فرمول حمایت کننده هیدراسیون حاوی 2% هیالورونیک اسید خالص
  : 1400/04/09
  : 20,000 - 50,000 تومان
  55 30 6 عملکرد : خیلی خوب
  دسترسی: 2 در انبار
  460,000 تومان
  تاریخ آماده سازی: 2 تا 3 روز کاری
  توضیحات محصول

  سرم های اوردینری محصولاتی هستند  تولید شده در کشور کانادا که با تکنولوژی (mono-ingredient)  با هدفمندی بیشتری  و عمق نفوذ بالاتری به دنبال رفع مشکلات پوستی میباشد.

  هیالورونیک اسید ماده موثره ای است که به طور طبیعی در پوست ما وجود دارد و مسئول نرمی و لطافت پوست میباشد، اما با افزایش سن به مرور زمان کاهش پیدا میکند و پوست پیر و خشک میشود. سرم آبرسان هیالورونیک اسید برند اوردینری حاوی 2%  از این ماده میباشد که مقدار قابل توجهی است و با عمق نفوذ بالایی جذب پوست میشود. در نتیجه تاثیر فوق العاده ای در شفافیت و آبرسانی پوست دارد. این محصول دارای بافتی بسیار سبک و مناسب انواع پوست میباشد.

  خاصیت ریزمولکولی این محصول عمق نفوذ آن را به سطوح عمیقتر پوست تضمین میکند در نتیجه آبرسانی فوق الاده ای به پوست میکند.این فرمول از ترکیبی از وزن های کم، متوسط و بالای هیالورونیک اسید پشتیبانی میکند، همراه با نسل جدیدی از هیالورونیک اسید با غلظت 2% بر پایه آب با عمق نفوذ بالا. همچنین با ترکیبی از ویتامین B5 آبرسانی در سطح پوست را نیز فراهم میکند.

  هیالورونیک اسید به طور طبیعی در پوست یافت می شود اما عملکرد طبیعی آن در پوست آبرسانی نیست. بسیاری از محصولات از هیالورونیک اسید برای ادعای مزایای آبرسانی استفاده کرده‌اند، اما هیالورونیک اسید درشت مولکولی است  است که نمی‌تواند به پوست نفوذ کند و در عوض روی سطح می‌نشیند  و سطح را به‌طور موقت نرم و هیدراته کند، در حالی که احساس می‌کنید دوست دارید. اما پس از شستشوی محصول به رطوبت و آب بیشتری نیاز دارید.این فرمول از سه شکل هیالورونیک اسید با وزن‌های مولکولی متفاوت و همچنین از یک پلیمر متقاطع استفاده می‌کند تا آبرسانی عمقی و حجیم شدن قابل مشاهده را بدون بیرون کشیدن آب از پوست برای بهبود آبرسانی موقت سطحی ارائه دهد.

  طریقه مصرف:صبح و شب قبل از کرم های سنگین تر روی کل صورت بمالید. در صورت بروز تحریک، مصرف را متوقف کرده. تست پچ قبل از استفاده توصیه می شود. دور از دسترس کودکان نگه دارید.

  تست پچ: 

  تست پچ روشی آسان برای کمک به پیش‌بینی واکنش اولیه منفی به محصول جدید است. توصیه می شود قبل از استفاده از هر محصول جدید در روتین پوستی خود یک تست پچ انجام دهید. ما یک روش کلی برای انجام تست پچ خود را بر اساس نوع محصول در زیر بیان کرده ایم.

   

  • مقدار کمی از محصول را روی ناحیه تمیزی از پوست بالای ساعد بمالید.
  • ناحیه را خشک نگه دارید.
  • اگر محصول دارای مدت زمان مشخصی برای استفاده است، پس از سپری شدن این زمان آن را بشویید. در غیر این صورت پس از 24 ساعت شستشو دهید.
  • اگر قرمزی، سوزش، خارش، تاول یا سوزش در هر زمانی در طول آزمایش مشاهده شد، از این محصول استفاده نکنید.

   

  دیدگاهی وجود ندارد
  تنها کاربران عضو می توانند دیدگاه خود را بنویسند

  ورود به سیستم
  فقط کاربران ثبت نام شده می توانند با تامین کننده گفتگو کنند

  ورود به سیستم
  مشخصات محصول
  نوع استفاده محصول
  بازدید از محصول (13)